O nas

O nas

Postaw na największe biuro rachunkowe w Gnieźnie, które będzie skutecznie zarządzać finansami Twojej firmy.

Już od 1994 roku zajmujemy się profesjonalną obsługą kadrowo-płacową dla naszych klientów, przyczyniając się do osiągnięcia sukcesu biznesowego. Posiadamy szerokie kompetencje z zakresu księgowości, dostarczając usługi dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek prawa handlowego, które potwierdzają uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (8579/98) oraz wpis do rejestru firm audytorskich (nr 4125) i grono ekspertów z kierunkowym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem. Śledzimy na bieżąco dynamicznie zmieniające się przepisy, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie i liczyć na fachowe doradztwo. Oferujemy kompleksową księgowość, od pomocy przy rejestracji firmy, poprzez sporządzanie deklaracji podatkowych aż po usługi białego rewidenta i pomoc w zakresie wniosków oraz dotacji unijnych. Dzięki usługom naszego biura rachunkowego nie tylko założysz firmę i weźmiesz dotację na start działalności, ale i zyskasz terminowe i skuteczne biuro księgowe, które będzie rozliczać podatki, ZUS oraz doradzać Ci w kwestiach podatkowych. Zajmujemy się obsługą firm będących zarówno na pełnej księgowości, jak i prowadzącej księgi przychodów i rozchodów.  

Do grona klientów naszego biura rachunkowego zalicza się setki firm, potwierdzając naszą ugruntowaną pozycję lidera w obsłudze księgowej w Gnieźnie. Stale poszerzamy nasze kompetencje i cechuje nas rzetelność wykonywanych usług, które zdobywa zaufanie i serca klientów. 

Współpraca

Współpraca z naszym biurem rachunkowym Gniezno przynosi szereg korzyści. Zapewniamy obniżenie kosztów działalności gospodarczej lub prowadzenia spółki dzięki outsourcingowi, który jest dużo tańszy od zatrudnienia księgowej na etacie. Zapewniamy szybką pomoc w razie niespodziewanej kontroli, reprezentując naszych klientów przed organami skarbowymi czy też odpowiadając na urzędowe pisma. Przeprowadzamy terminowo rozliczenia z US i ZUS, przypominając naszym klientom o terminach zapłaty podatków i innych zobowiązań. Chętnie dzielimy się naszą bogatą wiedzą z zakresu prowadzenia pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów oraz kadr z naszymi klientami, co zapewnia sprawną i wzorową współpracę z naszym biurem rachunkowym.

Jako renomowane biuro rachunkowe Gniezno bierzemy odpowiedzialność za księgowanie, dzięki czemu nasi klienci mogą być spokojni i czuć się bezpiecznie wiedząc, że trzymamy rękę na pulsie. Zawsze posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności. Zapewniamy gwarancję poufności danych, stosując odpowiednie procedury ochrony danych i szyfrowane połączenia.

Zapoznaj się z pełną ofertą
lub poproś o darmową ofertę współpracy.
Skontaktuj się z nami
telefon 614 243 647
Jesteśmy dostępni od pn.-pt.
W godzinach od 7:00 do 15:00